ONSDAG 22. MARS kl 12.00 er Eva Lena Holstad gjest når vi igjen inviterer til lønsj i Misjonskirken Oslo Syd, i Fellesskapshuset i Ravnåsveien 3 på Holmlia.
Tema for samtalen: Hvor er Gud når livet gjør vondt?
Vi spiser sammen (det koster bare 50 kroner) og har hyggelig fellesskap. Velkommen til deg også, om du er dame eller mann, ung eller godt voksen!
Misjonskirken Oslo Syd har lokaler i Fellesskapshuset på Holmlia, i Ravnåsveien 3. Kort vei til buss og tog. Mange parkeringsplasser. Vær obs på hvor du parkerer – og hvordan du registrerer parkeringen din. Spør gjerne. Velkommen!
Ønsker du å leie lokaler i Misjonskirken til ulike aktiviteter og tilstelninger utenom menighetens bruk, er dette fullt mulig. Se under Utleiekalender for oversikt og mer info.