Lovsangskveld søndag 6 feb

admin | February 1st, 2011 - 18:26

lovsang instrumenter

Velkommen på lovsangs-jam!
Søndag 6. Februar kl 19:30 leder Espen Øvergaard an i en kveld med fokus på lovsang, musikk, bønn og vitnesbryd. Det blir en uformell kveld der vi inviterer deg til å ta med instrumenter, sangstemme, og gjerne også forslag til sanger. Vi forbereder noe, men dette blir et spleiselag der hver enkelt bidrar med det man har.

Vi legger opp til en samling inspirert av Jakob 5:13-16:
Er det noen blant dere som lider? Da skal han be. Er noen glad til sinns? Da skal han synge lovsanger.

Er noen blant dere syk? Han skal kalle til seg menighetens eldste, og de skal be over ham og salve ham med olje i Herrens navn. Da skal troens bønn redde den syke, og Herren skal reise ham opp. Har han gjort synder, skal han få dem tilgitt.

Bekjenn da syndene for hverandre og be for hverandre, så dere kan bli helbredet. Et rettferdig menneskes bønn er virksom og utretter mye.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Til toppen